Zde klikni!!!!! ohledně podmínek přijetí do JZD Spálov dedik ls19!!!

12.02.2016 00:00

  

                                                    

 

  Pokud máte zájem hrát na našem servru vypište formulář!!  Momentálně probíhá nábor na  servr  ls19 kde hrajem starší stroje do 90let tak pokud rádi hrajete spíše retro čtěte dál.   Snažíme hrát karieru od počátku na vše si vydělat postupně, ale bereme jen zkušené a věkově 18+ let nutný pohovor na  Diskord. Jen vážný zájemci na dlouhodobější hraní  pište zde podmínkou je mít a užívat MESENGER a Diskord . Ohledně našeho mesenger chatu našeho servru kde se domlováme ohledně hraní,  kdy a kdo pujde na servr domluva při žních třeba aby jsme se sešly  a také každý kdo jde na servr to oznámí na chatu a ostatní jsou informováni kolik lidí hraje atd,  jinak během hry komunikujem přes Discord  to mesenger není potřeba.

Je potřeba vyplnit a odeslat formulář.

    Do žádosti napište kolik vám je let!!!!, jestli jste u nás již hráli nebo jaké máte zkušenosti z MP hrou na dedikovaném servru atd., nebo případně jestli vás doporučil někdo z našich hráčů (uveďte jeho nick).

 Ještě upozornuji že hrajeme na pronajmutém dedikovaném servru ls19.     Zkušební doba je 14.dní po té je potřeba uhradit Poplatek  na chod servru 140kč na 6 měsíců přístupu na servr. Servr bude zapnut nonstop.